Съобщения до медиите. Безплатно в PRESS.dir.bg!

 
Съобщения до медиите. Безплатно в PRESS.dir.bg!

 
Рейтинг: 3.00
(1387)
СЪОБЩЕНИЯ до Медиите 1.04.2016 - До момента
СЪОБЩЕНИЯ до Медиите 2013 - 31.03.2016
СЪОБЩЕНИЯ до Медиите 2009 - 2012
Източници на ИНФОРМАЦИЯ


Изпрати СЪОБЩЕНИЕ до Медиите За PRESS.dir.bg Карта на сайта

СЪОБЩЕНИЯ до Медиите 2009 - 2012 / Енергетика

Вземи в gLOG
02 Октомври 09, 23:35 / Автор: ЧЕЗ България
Предстоящи прекъсвания на електрозахранването за периода 5-9.10.2009 в Западна България от ЧЕЗ България
За периода 05.10.2009 г. – 09.10.2009 г. ЧЕЗ Разпределение България уведомява своите клиенти за предстоящи прекъсвания на електрозахранването и/или възможни смущения, поради: изнасяне (рециклиране) на eл. табла на граница на собственост; ремонт на съоръжения по мрежи СрН и НН; присъединяване на нови абонати; оперативни превключвания; реконструкции на електропроводи /подмяна на проводници, изправяне на нови стълбове/; кастрене; профилактика на трафопостове.
За периода 05.10.2009 г. – 09.10.2009 г. ЧЕЗ Разпределение България уведомява своите клиенти за предстоящи прекъсвания на електрозахранването и/или възможни смущения, поради: изнасяне (рециклиране) на eл. табла на граница на собственост; ремонт на съоръжения по мрежи СрН и НН; присъединяване на нови абонати; оперативни превключвания; реконструкции на електропроводи /подмяна на проводници, изправяне на нови стълбове/; кастрене; профилактика на трафопостове.

ОРЗ "СРЕДЕЦ" - РЕГИОН СОФИЯ

На 05.10.2009 г. /08.30-16.30 ч./ - кв. Лозенец ,ул.Кокиче 18, ул."Лвов",ул."Елисеино", ул."Дръстър", ул."Народна воля", ул."Воронож", ул."Тумба", ул."Метохия", ул."Гайтанци", ул."Андезит", ул."Голяма могила"

На 06.10.2009 г. /08.30-16.30 ч./ - кв."Изток" бл.308, ул."Методи Кусевич" - баня, кафе "Беболини", ж.к."Бъкстон" бл.30

На 07.10.2009 г. /08.30-16.30 ч./ - кв."Изток" бл.308, ул."Братин дол" бл.7, бл.25, бл.16, бл.5, бл.26; ж.к."Западен парк" бл.24, бл.25

На 08.10.2009 г. /08.30-16.30 ч./ - кв."Изток" бл.308, ж.к."Западен парк" бл.87, бл.88, бл.89, кв."Лагера" : бл.17; бл.25; Детска градина; Улично Осветление

кв."Славия" : бл.19; бл.20; бл.21; Детска градина №136(бул. Цар Борис ІІІ №130) , кв."Лагера" : бл.60; бл.62

На 09.10.2009 г. /08.30-16.30 ч./ - кв."Изток" бл.308, ж.к."Западен парк" бл.7, бл.8

Област Благоевград

Общини Благоевград и Симитли

За 05.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ - гр.Благоевград - част от ул.Григор Пърличев, ул.Николай Петринин, ул.Сан Стефано, ул.Кръстьо Асенов, ул.Димитър Димов, ул.Чемишки и районите около тях. гр.Благоевград - част от ул.Григор Пърличев, ул.Славянска, ул.Патриарх Евтимий, ул.Митрополит Борис, ул.Братя Миладинови, ул.Раковски, Детска градина №8 и районите около тях. Част от ул.Е.Георгиев, ул.3-ти март, ул.Славянска, ул.П.Р.Славейков, ул.Асен Христов и района около тях.гр.Благоевград - Част от ул.Баларбаши, ул. 3-ти март, ул.Братя Миладинови, ул.Алеко Констонтинов, ул.Г.С.Раковски, ЕТ-Земя и Хляб, Дом за деца и юноши и района около тях.

За 05.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ - гр.Благоевград -Част от ул.Е.Георгиев, ул.3-ти март, ул.Славянска, ул.П.Р.Славейков, ул.Асен Христов и района около тях.гр.Благоевград - Част от ул.Баларбаши, ул. 3-ти март, ул.Братя Миладинови, ул.Алеко Констонтинов, ул.Г.С.Раковски, ЕТ-Земя и Хляб, Дом за деца и юноши и района около тях.Част от ул.Петър Ичев, ул.3-ти март, ул.Стефан Стамболов, ул.Ц.Царковски, Хотел и Каравана до Стадиона и района около тях.гр.Благоевград -Част от ул В.Априлов, ул.Ст.Стамболов, ул.Г.Бенковски, ул.Патриарх Евтимии и ул.Славянска. Патронажна кухня и Хотел Картала и района около тях.

За 05.10.2009 г. /09.00-16.00 ч./ - ул.Сан Стефано ул.Кръстьо Асенов ул.Д.Димов

За 06.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ - гр.Благоевград -част от ул В.Априлов, ул.Ц.Царковски, ул.Свети Наум, ул.Христо Смирненски и НХГ "Кирил и Методий" и районите около тях.гр.Благоевград -Владишки дом, Част от ул В.Априлов, ул.Костур и ул.Теменуга.част от ул.Хайдукови,ул.Преспа, ул.Дъбравска, Закрит и открит плувен басейн.гр.Благоевград - част от ул.Хайдукови,ул.Б.Сарафов, ул.Сотир Атанасов, ул.Хр.Чернопеев и Детска ясла-10.

За 06.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ - гр.Благоевград - ул.Ангел Кънчев, Част от ул. 3-ти март; Гражданска защита Бл-д, Част от ул. Стефан Стамболов и Част от ул.Ангел Кънчев и районите около тях.

За 07.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ - гр.Благоевград - хотел "Поли", офиси "Интертайм", "Автогара" Бл-град, част от "Търговия на едро", шивашки цех "Милена", част от бул.В.Левски и районите около тях. гр.Благоевград - част от бул.Васил Левски, ул. Илинден, ул.Т.Александров, ул.Страцин, VІІ мо ОУ "Кузман Шапкарев" и районите около тях. гр.Благоевград - част от ул.Менча Кърничева, ул.Цар Симеон, ул.Т.Александров, ул.Петър Зогровски и районите около тях.

За 07.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ - гр.Благоевград - Част от ул.Марица, ул.Босилек, ул.Спартак, бул.Сф.Кирил и Методи, Хотел Рио и района около тях. гр.Благоевград - Миньорските Блокове,Детска градина 4, ВИК ООД, ул.Антан Чехов, Част от Търговия на едро, част от ул.Т.Александров, ул.Страцин, ул.М.Карничева,бул. Димитър Солунски и районите около тях.

гр.Благоевград - част от ул.Джеймс Баучер, ул.Даме Груев, ул.Крушево, бул.В.Левски и районите около тях. ТП-Д.Х.Димов гр.Симитли и района около тях

За 08.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ - гр.Благоевград - Част от ул. Страцин, ул.Даме Груев, ул.Дружба, бул.В.Левски, Сладкарски цех и районите около тях. гр.Благоевград - Част от ул. Страцин, ул.Даме Груев, ул.Илинден, бул.В.Левски и районите около тях. гр.Благоевград - Част от ул. Страцин, ул.Даме Груев, ул.Дружба, , ул.Пирот, бул.В.Левски и районите около тях.

За 08.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ - гр.Благоевград - Част от ул. Радовиш, ул.Даме Груев, ул.Петър Зогравскиа, бул.В.Левски и районите около тях. гр.Благоевград - Част от бул.В.Левски, ул.Крушево, ул.П.Зогравски, Банка, блок РИЛА и районите около тях. гр.Благоевград - Част от ул. Джеймс Баучер, ул.Даме Груев, ул.Крушево, бул.В.Левски Детска градина 12, Блок Мелник , Професионална гимназия по Строителството и районите около тях.

За 09.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ - гр.Благоевград - Сградата на Стария Битов Комбинат, Киното, Бингото, Клуб на Учитуля, част от ул.Т.Александров и районите около тях. гр.Благоевград Част от ул.Ал.Стамболийски ул.Плиска ул.Орцето пл.Кощанов и района около тях. гр.Благоевград - Част от ул. Джеймс Баучер, ул.Крали Марко, ул.Полковник Димов, Бар Акация и районите около тях.

За 09.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ - гр.Благоевград - Градски съд Бл-д, Сградата на Валентина, Част от ул. Пере Тошев, ул-Т.Александров, ул. Шишман и районите около тях. гр.Благоевград - Младежки дом, Исторически музей, РУСО-Бл-д, част от ул.А.Стамболийски, ул.Цар Асен, ул.Вапцаров, пл.Мите Марков и районите около тях. гр.Благоевград ул.Даме Груев ул.Крали Марко ул.Полковник Димов и района около тях

Общини Сандански, Кресна, Катунци

За 05.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./Без захранване гр. Сандански ж.к. Спартак блокове 17 - 30; 34 - 41, ново строитeлство

За 05.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./Без захранване гр. Сандански ж.к. Спартак блокове 1 - 16; р-нт Гарант

За 05.10.2009 г. /10.00-15.00 ч./Без захранване - с. Пирин , МВЕЦ Лъки, Вилно селище-Бяла река, Изравнители за ВЕЦ Спанчево и ВЕЦ Пирин

За 05.10.2009 г. /09.30-12.00 ч./Без захранване - гр. Кресна ул. Македония 196-до края; ж.п. Гара, Бензиностанции Петрол и Еко, Газостанция, Горско стопанство

За 06.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./Кратковременни прекъсвания в гр. Кресна

За 06.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ Без захранване гр. Сандански ж.к Спартак блокове 42-49; ул.Беласица; ул. Димитър Попгеоргиев; ул. Пирин №№1-49, 2-до ул. Ч.Кантарджиев; магазин Валан

За 06.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ Без захранване гр. Сандански ул. Пирин, Д.Талев, Ч.Кантарджиев-началото, Ив. Вазов, Юри Гагарин, Тютюнева промишленост, Телевизионна база, Старите. блокове, бл. Хемус, Без захранване - гр. Кресна Община, ул. Струма, ул. Олимпия, ул.Македония от центъра до №120

За 06.10.2009 г. /10.00-15.00 ч./ Без захранване с. Бельово, с. Храсна

За 06.10.2009 г. /09.30-12.00 ч./ Без захранване - гр. Кресна компл. Плажа ул. Македония от Плажа до №120

За 07.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ Без захранване гр. Сандански ОДЗ,ул. Ч.Контарджиев, Стройрайон, ул. Ал.Буйнов, Тевно езеро Ас.Хадживасилев, Струга, Кочо Честименски, Никола Карев, Горно Броди, Сграда на Общината

За 07.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ Без захранване гр. Сандански ЦДГ, ул.Илинден, Раковски, Даме Груев, Никола Карев, Пирин, Г. Казепов, З. Стоянов, Ягода, Соколова скала

За 07.10.2009 г. /10.00-15.00 ч./ Без захранване - с. Черешница, с. Ковачево, с. Г. Спанчево, база Пътно, тп ВЕЦ Спанчево, тп ВЕЦ Пирин, с. Пирин , МВЕЦ Лъки, Вилно селище-Бяла река, Изравнители за ВЕЦ Спанчево и ВЕЦ Пирин

За 07.10.2009 г. /09.30-12.00 ч./ Без захранване - гр. Кресна около Болницата и Паметника; кв."Котата"

За 07.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ Без захранване - гр. Кресна - ул.Цар Самуил, ул.Симеон, част от ул. Цар Борис, блоковете при Супермаркет, ул.Яне Сандански-от Стадиона до Супермаркета, Офицерски стол

За 08.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ Без захранване гр. Сандански I-во ОУ,пл. Кл. Охридски., ул Кл. Охридски., Самуил, Солунска, Княз Борис, ТПК Г. Казепов, ул Даме Груев, Илинден, В.Левски, П. Яворов,

За 08.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ Без захранване гр. Сандански - ул Пирин, Одрин, П.Яворов., Свети Врач, Индже войвода, Деспод Слав, пл. Грамос, Детска градина, Свети Врач, Иларион Макриополски, Ив. Рилски, Т.Паница, Д. Хаджидимов

За 08.10.2009 г. /09.30-16.00 ч./ Без захранване - с. Лехово, с. Пиперица, с. Ново Ходжово, КТП Глобул, КТП Вивител

За 08.10.2009 г. /09.30-12.00 ч./ Без захранване - гр. Кресна - ул.Солунска, ул.Синаница, ул.Стоян войвода, ул.Крива ливада, ул.Ал. Македонски,

За 08.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ Без захранване - гр. Кресна - ул.Китка, ул.Стадиона, ул. Мир,част от ул. Цар Борис, ул. Перун №1-20, Гимназията

За 09.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ Без захранване гр. Сандански, ул. Крайречна бл. 1,3,5,18,20,22; ул. Панайот Волов бл. 8,9,10,11,11А; ул. Стефан Стамболов -бл. 37, 39 41; Автомивка "Гланц"; Автомивка с хотел Стивасаров

За 09.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ Без захранване гр. Сандански -ул Ас. Златарев бл 1-10, ул. Любен Каравелов - края,ул. П. Евтимий, ул. Крайречна бл. 2,4,6,8,10,12,14, 16, ул. Стефан Стамболов - бл.56, 58, 60; х-л Пауталия

За 09.10.2009 г. /10.00-12.00 ч./ с. Враня

За 09.10.2009 г. /13.00-15.00 ч./ с.Яново

За 09.10.2009 г. /09.30-12.00 ч./ Без захранване - гр. Кресна - Новите блокове на ул.Спартак, Заведенията около МНО

За 09.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ Без захранване - гр. Кресна - ул.Разколска,ул.Момина скала, ул.Влахинска, ул.Мело, БКС

За 05.10.2009 г. /13.00-14.00 ч./ Без захранване-с. Н.Делчево-Главната улица от спирката до края посока с. Склаве; от спирката до Детска градина; Детска градина

За 05.10.2009 г. /14.00-16.00 ч./ Без захранване с. Н.Делчево-ул. Димо Хажидимов

За 06.10.2009 г. /09.00-15.00 ч./ Без захранване гр. Сандански - ул.Емануил Васкидович

За 07.10.2009 г. /08.00-13.00 ч./ Без захранване гр. Сандански ул. Димитър Попгеоргиев 10

За 08.10.2009 г. /08.30-14.00 ч./ Без захранване гр. Сандански ул. Солидарност 3

За 08.10.2009 г. /14.00-15.00 ч./ Без захранване гр. Сандански ул. Рила 25

За 09.10.2009 г. /09.30-12.00 ч./ Без захранване с. Виногради

За 09.10.2009 г. /14.00-16.00 ч./ Без захранване с. Долна Градешница - ул.1 №№43-71; ул. 6; ул.7; ул.24.

Община Петрич

На 05.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ с.Куково, с.Драгуш

На 06.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ с.Дреновец, с.Вишлене, с.Кладенци, с.Струмешница

На 06-07.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ с.Долене, с.Чурилово, с.Кукуряхцево, с.Баскалци, с.Зойчене, с.Боровичене, с.Крушица, с.Гега

На 07.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ с.Габрене, ТП Златарево

На 08.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ с.Камена /западната част/с.Яворница, с.Ключ, с.Скрът

На 09.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ гр.Петрич - ул."Яне Сандански",ул."Васил Кънчев",ул."Стойо Хаджиев",ул."Рокфелер", Блок 1 и 2 до Аптека №2

Общини Разлог, Банско, Белица, Якоруда

На 06.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ Ромски квартал в гр.Разлог,ул.Голак,ул.Яне Сандански,района около училище Яне Сандански , Съда в гр.Разлог,част от ул.Черна река, част от ул.Бяла река, блоковете на ул.Бяла река, Детска градина на ул.Иван Даскала в гр.Разлог, ул.Иларион Макриополски в гр.Разлог, района около П/ст Якоруда и района около ЗДМ в гр.Якоруда

На 07.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ част от ул.Черна река,ул.Шипка,ул.Охрид,района около училище Лесохимия в гр.Разлог,ул.Рила,ул.Кирил и Методий,ул.Варош,част от ул.Т.Александров, района около сградата на ЧЕЗ Разпределение в гр.Банско,ул.Т.Александров,ул.Бр.молерови,ул.Тома Вишанов,ул.Бр.миладинови,ул.Св.Климент Охридски в гр.Банско, Ррайона около Читалището в гр.Якоруда,района около д.Градина в гр.Якоруда и централната част в гр.Якоруда

На 08.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ Района около училище по транспорт в гр.Разлог,Бензиостанция Лукойл на ул.Хр.Ботев, част от ул.Хр.Ботев,района около бившата Родопа в гр.Разлог,района около промкомбината в гр.Разлог,складове на ТНД в гр.Разлог,част от ЖК Исток, ул.Цар Самуил, района около Ел.техникум в гр.Банско,района около ЖП Гарата в гр.Банско,района около Автогарата в гр.Банско, Района около Автогарата в гр.Якоруда,района около сградата на ЧЕЗ Разпределение в гр.Якоруда

На 06.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ част от ул.Н.Рилски в гр.Банско, района около стадиона в гр.Банско,ул.Юлен,района около Детската градина на ул.България в гр.Банско,част от ул.България,хотел Орфей,хотел Марс в гр.Банско,отоплителна централа в гр.Банско

На 09.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ югозападната част на гр.Белица и района около училището в гр.Белица

На 10.10.2009 г. /08.30-16.00 ч./ централната част но гр.Белица, североизточната част на гр.Белица

На 06.10.2009 г. /14.00-16.00 ч./ ул.Иларион Макриополски в гр.Разлог

Община Гоце Делчев

За периода 05 -09.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ - с. Плетена – абонатите, захранени от трафопост 1 /трафопоста при детски ясли /.

На 05.10.2009 г. /09.00-13.00 ч./ с. Блатска ТП 1

На 05.10.2009 г. /13.00-17.00 ч./ с. Д Дряново от ТП 1,3

На 06.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ с. Брезница ТП 1, 3

На 07.10.2009 г. /09.00-13.00 ч./ с. Дебрен ТП 3

На 07.10.2009 г. /13.00-17.00 ч./ с. Рибново ТП 3

На 08.10.2009 г. /09.00-13.00 ч./ с. Сатовча ТП 5

На 08.10.2009 г. /13.00-17.00 ч./ с. Фъргово, ТП 2

На 09.10.2009 г. /09.00-13.00 ч./ с. Гърмен ТП 5

На 09.10.2009 г. /13.00-17.00 ч./ с. Туховище ТП 1

На 05.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ ф. Енемона, ф. " Символ на любовта"ф.ТПК Труд-цех Дарака, ф. Варовик, ТП Гранично поделение, ТП Червенков, с. Делчево, К К Попови ливади. гр Г Делчев- ул. Потока и Драгоман

На 06.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ с. Илинден, Лъки, Тешово, Гайтаниново, Ловча, Парил.

На 07.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ гр. Г Делчев - ул Потока, с. Сатовча ТП 1,5, с. Плетена, с. Долен

На 08.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ с.Рибново, Осиково, Скребатно, Ковачевица, Огняновски бани, с. Отняново от ТП 3

На 09.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ с. Г Дряново, Лещен, Градски бани, х-л Виктория, х-л Делта, х-л Петрелийски, Поч. Ст " Н Ушев ", с. Огняново ТП 1, с. Марчево, с. Гърмен от ТП 3,5 , леярски цех, Цех Релета

На 10-11.10.2009 г. /09.00-17.00 ч./ Всички населени места от община Сатовча, ТП Помпена ст. Муртница

Област Кюстендил

На 05-10.10.2009 г. /09.00-16.00 ч./ Община Кюстендил, с.Сажданик , Червена ябълка и хижите към м.Три буки

На 05.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ гр. Кюстендил-улици:Хаджи Йоаким №40, Калоян, Цар Освободител №25,27,42, Преслав, Ген. Заимов от №1 до №9, Гагарин, Васил Левски, Ал. Стамболийски №15,16

На 05.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ гр. Кюстендил- улици:Цар Освободител №17, Свети Мина от №16 до №22, Калосия, Свети Георги, Шейново №1,1а, Александър Стамболийски, Стаева махала, Иларион Макариополски, Гургулят и Общежитие на Спортиста

На 06.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ гр. Кюстендил-улици:Петър Берон от №1 до №24, 6-ти септември от №7 до №21, Арх. Зинови, България от №34 до №55, Бузлуджа от №1 до №14

На 06.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ гр. Кюстендил-улици:Бузлуджа от №3 до №42, България от №37 до №53 и от №55 до №61, Козлодуй от №1 до №16, блок ЖП гара

На 07.10.2009 г. /09.00-12.00 ч./ гр. Кюстендил-улици:Хаджи Димитър от №21 до №50, Вола, Раковска №6,22,24,32,34,36,42, Драгомир от №1 до №15 и от №4 до №10, Бузлуджа от №31 до №72 и от №23 до №44, Ефрем Каранов №20, Неофит Бозвели от №1 до №15, Булаир от №5 до №9, Босилеградска от №2 до №10, Спасовица, Три уши, Йосив Ковачев

На 07.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ гр. Кюстендил- улици:Стефан Караджа от №10 до №39, Узунов, Дондуков 9 и от №27 до №31, Ангел Кънчев №15

На 08.10.2009 г. /08.00-12.00 ч./ гр.Кюстендил ул.Веса Паспалева, Димитър Беровски, Македония N 4,8,20 и бл.51 и 52, Ал.Димитров от 1 до 22, Банщица от 1 до 11, 20-ти април от 1 до 9, Клокотница от 1 до 10, Спартак от 1 до 30, Стоян Вененв, Тракия, Чаталджа от 1 до 29, Димитър Беровски 2

На 08.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ гр. Кюстендил-улици:Чаталджа от №1 до №49, Стаматов от №1 до №24, Бачо Киро №1,3 и от №2 до №15, Лисец, 9-ти май, Македония от №42 до №70(секциите), Спартак от №33 до №61 и от №23 до №44, Власина, Васил Друмев

На 09.10.2009 г. /08.00-12.00 ч./ гр. Кюстендил-улици:Нов живот №28, Ракла от №26 до №36, жк.Запад бл.61,62,63, Черенец от №1 до №17, Глоговска от №2 до №6, Македония от №28 до №40 и бл.53, Власина от №8 до №10

На 09.10.2009 г. /13.00-16.00 ч./ гр. Кюстендил-улици:Шейново от №37 до №47, Ракла от №16 до №27, Руен от №1 до №16, Иван Вазов, Карпош от №1 до №11, Бенковска 8, жк. Осогово бл.51,52,54,55,56,57,58.

Община Дупница

На 05-09.10.2009 г. /09.00-16.30 ч./ село Мурсалево

На 05.10.2009 г. /11.00-15.30 ч./ град Дупница-ул."Патриарх Евтимий"-от пресичането с ул."Цанко Цанковски" до пресичането с ул."Орляк",ул."Яне Сандански",ул."Фенерка"-от началото допресичането с ул."Седма Рилска Девизия",ул."Седма Рилска Девизия"-от пресичането с ул."Фенерка" до края,ул."Искър",ул."Добруджа",ул."Влахина планина"-от началото до пресичането с ул."Иван Шишман",ул."Бял Кладенец",ул."Витоша",ул."Булаир"-от пресичането с ул."Венелин"до пресичането с ул."Витоша",ул."Гергана",ул."Цар Симеон Велики",ул."Одрин",ул."Кирил и Методий"-от пресичането с ул."Венелин"до края,ул."Венелин"-от началото до пресичането с ул."Велико Търново",ул."Княз Борис І"-от пресичането с ул."Андон Величков"до края,денонощен магазин "Брезите",ул."Патриарх Евтимий"-от началото до пресичането с ул."Цанко Цанковски",ул."Воеводска",новите секций наул."Кирил Методий" (бившия тютюнев склад),ул."Неофит Рилски"-от началото до ВИК,ул."Среда гора",ул."Трети Гвардейски полк" от началото до ул."Кирил и Методий",Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия интервал от време

На 05.10.2009 г. /10.00-12.00 ч./ град Бобов дол-топливо,брикетната фабрика

На 05.10.2009 г. /12.00-15.00 ч./ село Пороминово,село Бараково-района около центъра и около детската градина Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Кочериново и на град Рила

На 06.10.2009 г. /10.00-14.00 ч./ град Дупница-ул."Христо Ботев",вестник "Вяра",Първа инвестиционна банка,Пощенска банка,Алфа банк,Булстрат,Спортната зала Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия интервал от време

На 06.10.2009 г. /10.00-15.00 ч./ град Рила-северозападната част и района пред ВЕЦ"Рила", град Кочериново-източната част-Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Кочериново за същия интервал от време

На 06.10.2009 г. /10.00-14.00 ч./село Пастух,село Мърводол,село Блато,село Циклово, Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спиранияна електрозахранването на село Мламолово,село Мало село,село Голямо село,село Палатово,село Баланово,село Голям Върбовник,село Мали Върбовник,село Долистово,село Шатрово,село Панчарево,село Локвата,военно поделение Поглед за същия интервал от време

На 07.10.2009 г. /10.00-13.00 ч./ град Дупница-ул."Николаевска"-от началото до развесена върба само дясната част (четните номера),ул."Дора Габе",ул."Ген.Георги Тодоров",ул."Бричи бор",ул."Бенковска",Новата поликлиника,сградата на община Дупница,гимназия"Христо Ботев",старата поликлиника,бирария"Бари" Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия интервал от време

На 07.10.2009 г. /10.00-14.00 ч./ град Рила-централната част и болницатаПоради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Кочериново и село Бараково за същия интервал от време

На 07.10.2009 г. /09.00-14.00 ч./ село Мало село и село Голямо село Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спиранияна електрозахранването на село Мламолово,село Палатово,село Баланово,село Голям Върбовник,село Мали Върбовник,село Долистово,село Шатрово,село Панчарево,село Локвата,село Мърводол,село Пастух,военно поделение Поглед,село Блато,село Циклово за същия интервал от време

На 08.10.2009 г. /09.00-14.00 ч./ град Дупница-бившия интитут,ул."Вардар",ул."Цар Освободител"-от пресичането с ул."Солун"до пресичането с ул."Вардар",ул."Места",ул."Цар Самуил",ул."Охрид",ул."Ерусалим",блоковете на ЖК"Развесена върба",ул."Захари Стоянов",ул."Беласица",ул."Шипка",ул."Мадара",ул."Иван Вазов"-от входа на клиниката на д-р Левтеров до пресичането с ул."Мадара",ул."Христо Грънчаров",ул."Софроний"-Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия интервал от време, град Рила,Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Кочериново и село Бараково за същия интервал от време

На 09.10.2009 г. /09.00-14.00 ч./ град Дупница-ул."Благодарност",ул."Кулата",ул."Начо Величков",ул."Славейков",ул."Хисаря",ул."Клокотница", ул."Пиротка",ул."Черковна" Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия интервал от време, град Кочериново-центъра,Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Рила и село Бараково за същия интервал от време

Област Перник

Община Перник

На 05.10.2009 г. /9.00 –16.00 часа/ - гр. Перник-ул. Люлин, ул. Чавдар, ул. Рила, ул. Вихрен, ул. Ален мак, ул. Стоян Заимов, ул. Малашевска, ул. Витоша, ул. Мальовца ,ул. Стоян Заимов, ул. Панайот Хитов, ул. Света Петка, ул. Каблешков, ул. Оборище, ул. Ивайло, ул. Капитан Векилски, ул. Волов, ул. Селимица, ул. Синчец, ул. Бунтовник, ул. Априлов

На 06.10.2009 г. /9.00 – 16.00 часа/ - гр. Перник-кв. Каменина, кв. Рено, ул. Отец Паисий, ул. Железничарска, ул. Струма, с. Расник

На 07.10.2009 г. /9.00 – 16.00 часа/ - гр. Перник-кв. Рено, ул. Искър, ул. Вардар, ул. Тунджа, ул. Върбица, ул. Кракра

На 08.10.2009 г. /9.00 – 16.00 часа/ - гр. Перник-кв. Рено, ул. Отец Паисий, ул. Железничарска

ул. Пантелей, ул. Райко Даскалов, ул. Вардар, ул. Кракра, ул. Рено, ул. Батенберг, ул. Струма, с- Дивотино, гр. Перник-кв. Христо Ботев

Община Брезник

На 05.10.2009 г. /9.00–16.00 часа/ - с. Ноевци, с. Режанци

На 06.10.2009 г. /9.00–16.00 часа/ - с. Ноевци, гр. Брезник-ул. Октомври, ул. Гледан, ул. Георги Бунджулов, ул. Елена Георгиева, ул. Комсомолец, ул. Петров камък, ул. Криви колник, ул. Гоздовска, фирмите в бивше МТС и във военно поделение, Бетонов възел, бензиностанция Лукойл

На 07.10.2009 г. /9.00–16.00 часа/ - с. Ноевци, с. Конска

На 08.10.2009 г. /9.00–16.00 часа/ - с. Ноевци, с. Видрица

На 09.10.2009 г. /9.00–12.00 часа/ - с. Беренде

Община Радомир

На 07.10.2009 г. /9.00 – 16.00 часа/ - с. Гълъбник, с. Касилаг, ул. Училищна, ул. Раковска, ул. Люлякова, ул. Дупнишка, РПУ Радомир, ул. Родопи, ул. Братя Миленкови, ул. Милин камък, ж.к. Младост, БТК, Етнографски музей, клуб Яворите, Стойово кафене, НУ Арх. Зиновий, ул. Батенберг, ул. Черковна ул. Кирил и Методий, ул. Бузлуджа, ул. Каблешков, централна част, ж.к. Арката

На 08.10.2009 г. /9.00 – 16.00 часа/ - гр. Радомир-кв. Гърляница, ул. Витоша, ул. Вапцаров, ул. Хайдут Румяна, ул. Пчелинци, ул. Парижка комуна, ул. Ивайло, ул. Училищна, ул. Раковска, ул. Добруджа, ул. Марица, ул. Алеко Константинов, ул. Люлякова, ул. Дупнишка, РПУ Радомир, ул. Родопи, ул. Братя Миленкови, ул. Милин камък

На 09.10.2009 г. /9.30 – 15.00 часа/ - с. Долна Диканя

Община Земен

На 06.10.2009 г. /9.30 – 16.00 часа/ - с. Слатино, с. Светля, с. Чепино, с. Габров дол, с. Елов дол, с. Мурено, с. Горна Врабча, с. Долна Врабча, с. Смиров дол, с. Враня стена, с. Дивля, с. Глоговица, с. Одраница, с. Падине
Софийска област

Община Костинброд

На 05.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - гр.Костинброд - трафопостове "ТКЗС Костинброд", "Циганка", "кв.230", "Детска ясла" и "Олинеза", намиращи се в І-ви район

На 06.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - гр.Костинброд - трафопостове "Баня", "ВП 2", "Еделвайс", "Фондови жилища" и "Костинбродски строител", намиращи се във ІІ-ри район.

На 07.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - гр.Костинброд - трафопостове: "Поликлиника", "кв.117", "кв.116", "Културен дом", "ВП 1", "кв.90" и "Техникум", намиращи се във ІІ-ри район, гр.Костинброд-поетапно - Трафопостове"Кръстопът" и "Неокласик", намиращи се в І-ви район

На 08.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - гр.Костинброд - трафопостове "Белица", МТП "Коби", КТП "Газтрейд", МТП "Острова" и ТП "Заю", намиращи се във ІІ-ри район

На 09.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - гр.Костинброд - трафопостове "Гара Бригадир", МТП "Ленкови кошари", "ТКЗС Маслово" и "Слатина" намиращи се във ІІ-ри район;
с.Петърч

Община Драгоман

На 06.10.2009 г. /09.00–16.00 часа/ - с.Круша, с.Дреатин, с.Грълска падина и с.Горно Ново село.

На 08.10.2009 г. /09.00–16.00 часа/ - с.Круша, с.Дреатин, с.Грълска падина и с.Горно Ново село.

Община Годеч

На 06.10.2009 г. /09.00–16.00 часа/ - с.Комщица - източна част

На 08.10.2009 г. /09.00–16.00 часа/ - с.Голеш,с.Връдловци и с.Станянци.

Община Сливница

На 06.10.2009 г. /09.00–16.00 часа/ - с.Алдомировци - южна част

На 08.10.2009 г. /09.00–16.00 часа/ - с.Алдомировци - югоизточна част

Община Своге

На 05.10.2009 г. /10.00–14.00 часа/ - с.Батулия, с.Ябланица, с.Огоя, с.Буковец

На 06.10.2009 г. /10.00–14.00 часа/ - с.Свидня

На 08.10.2009 г. /10.00–12.00 часа/ - с.Реброво, с.Луково, с.Батулия, с.Огоя, с.Ябланица

Община Ботевград

На 05-06.10.2009 г. /09.30–17.00 часа/ - Дивечовъдно стопанство Витиня, с.Боженица

На 06.10.2009 г. /09.30–12.00 часа/ - гр.Ботевград ул."Извор", ул."Княз Борис", ул."Шести семтември"

На 07.10.2009 г. /09.30–16.00 часа/ - с.Гурково, с.Краево, с.Радотина, с.Осенов лак

На 08.10.2009 г. /09.30–17.00 часа/ - с.Гурково, с.Врачеш

На 09.10.2009 г. /09.30–17.00 часа/ - с.Трудовец

Община Правец

На 05-06.10.2009 г. /09.30–16.00 часа/ - с.Калугерово, мах.Ликовци, мах.Градище

На 05.10.2009 г. /09.30–13.00 часа/ - с.Равнище, гр.Правец

На 08-09.10.2009 г. /08.30–16.00 часа/ - с.Манаселска река

Община Етрополе

На 06.10.2009 г. /09.30–16.00 часа/ - с.Бойковец и в.з.Язовира Етрополе

На 07.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - гр.Етрополе - ТП "кв.8-1", ТП "кв.8-2"

На 08.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - с.Брусен и Малък Искър

На 09.10.2009 г. /10.00–12.00 часа/ - гр.Етрополе - ТП "Елаците"

Община Самоков

На 05-09.10.2009 г. /09.00–16.00 часа/ - с.Долни Окол - ТП "Долни Окол", изв.Б, с.Ковачевци - ТП "Център"

На 05.10.2009 г. /09.00–14.00 часа/ - в.з. Ренов дол, МТП"Ренов дол" Чешмата

На 06.10.2009 г. /09.00–13.00 часа/ - гр.Самоков - ТП "Кино"

На 06.10.2009 г. /09.00–13.00 часа/ - с.Рельово - ТП "Рельово -1" ТП "ТКЗС" с.Рельово, ТП "Партийна школа" Белчин Бани, ТП "Чипс", МТП "Белчински ханове", с.Клисура, с.Белчин, с.Алино, с.Поповяне, с.Ковачевци, с.Ярлово

Община Ихтиман

На 05.10.2009 г. /13.00–16.00 часа/ - гр.Ихтиман -бившето АПК Живково, с.Живково, бившето МТС Ихтиман, Водни помпи Ихтиман, Около гара Ихтиман

На 06.10.2009 г. /10.00–16.00 часа/ - с.Стамболово, с.Мирово, с.Мухово Хижа "Шиндар" и абонати на връх Еледжик

На 07.10.2009 г. /12.30–16.30 часа/ - гр.Ихтиман - Мотел Ихтиман, Шивашка фабрика, Горски разсадник, кв.Изток; Бензиностанция Петрол

На 08.10.2009 г. /08.00–16.00 часа/ - с.Черньово, с.Боерица,с.Венковец, Пътно Дан Колов

Община Костенец

На 05.10.2009 г. /09.30–15.30 часа/ - гр.Костенец - квартала около "Пей мост"

На 06.10.2009 г. /09.30–15.30 часа/ - гр.Костенец - двора на АПК; квартала около Микрото; квартал Дуяка и гробищарския квартал

На 07.10.2009 г. /09.30–15.30 часа/ - Вили Костенец

На 08.10.2009 г. /09.30–15.30 часа/ - Хижа Гургулица

Община Елин Пелин

На 07.10.2009 г. /08.30–16.30 часа/ - с.Лесново - МТП "Летище" , с.Лесново трафопостове: "Овчарник", "Наангле", МТП,с.Доганово, с.Караполци, с.Богданлия, с.Огняново

На 08.10.2009 г. /10.00–14.00 часа/ - с.Лесново трафопостове: "Помпи", "ДЗС", "Римпекс", "Запад", "Центъра", "Здравен дом", КТП

Община Златица

На 05.10.2009 г. /09.00–16.30 часа/ - с.Петрич, гр.Златица, с.Църквище

Община Антон

На 08.10.2009 г. /09.30–16.30 часа/ - с.Антон - ТП "Герена"

Община Пирдоп

На 05.10.2009г./09.00–11.00 часа/ -гр.Пирдоп - ТП "ГНС"

На 06-09.10.2009г. /13.00–16.00 часа/ -гр.Пирдоп - ТП "Орлин"

На 05.10.2009г. /08.00–16.00 часа/ -гр.Пирдоп - ТП "ОТП"

На 06-07.10.2009г. /08.00–16.00 часа/ -гр.Пирдоп - ТП "ХВК"

На 07.10.2009г. /08.00–16.00 часа/ -гр.Пирдоп - ТП "ОТП"

На 08.10.2009г. /09.30–16.30 часа/ -с.Душанци

На 05-09.10.2009г. /09.00–16.30 часа/ - гр.Копривщица

Община Мирково

На 05.10.2009 г. /09.00–11.00 часа/ - с.Мирково

На 06.10.2009 г. /09.30–16.00 часа/ - с.Смолско

На 09.10.2009 г. /09.30–16.30 часа/ - с.Бенковски

На 05.10.2009 г. /09.00–11.00 часа/ - с.Челопеч с.Чавдар

Област Плевен

Община Плевен

За периода 05 – 09.10.2009 г./ 08.00 – 16.00 ч./ - гр.Плевен, бул."България", ул."Ген.Ганецки", ул."Антим I", ж.к."Сторгозия" и ж.к."Дружба"

На 05.10.2009 г./ 08.30 - 16.30 ч./ - с.Опанец, трафопостове 2, 3, 5 и 1

На 05.10.2009 г./ 10.00 – 14.00 ч./ - гр.Плевен, ул.”10-ти декември”, трафопост 126

На 05.10.2009 г./ 10.00 - 10.30;16.00 - 16.30 ч./ - гр.Славяново и с.Тотлебен

На 05.10.2009 г./ 10.00 – 16.30 ч./ - с.Тотлебен, трафопост 1

На 05.10.2009 г./ 10.00 – 15.00 ч./ - с.Бохот, трафопост 3

На 05.10.2009 г./ 10.00 – 12.00 ч./ - гр.Плевен, ж.к.Дружба бл.427 и 428

На 06.10.2009 г./ 09.00 - 09.10;13.00 - 13.10 ч./ - с.Буковлък, с.Върбица и с.Коиловци

На 06.10.2009 г./ 10.00 – 12.00 ч./ - гр.Плевен, ж.к."Дружба"бл.426 без вх.Ж и З

На 06.10.2009 г./ 10.00 – 15.00 ч./ - с.Бохот, трафопост 5

На 07.10.2009 г./ 10.00 – 14.00 ч./ - гр.Плевен, ул.”10-ти декември”, трафопост 93

На 07.10.2009 г./ 10.00 – 12.00 ч./ - гр.Плевен, ж.к."Дружба"бл.425 и 426, вх.Ж и З

На 07.10.2009 г./ 10.00 – 15.00 ч./ - с.Бохот, трафопост 19

На 08.10.2009 г./ 10.00 – 12.00 ч./ - гр.Плевен, ж.к."Дружба"бл.324

На 08.10.2009 г./ 10.00 – 15.00 ч./ - с.Бохот, трафопост 13

На 09.10.2009 г./ 10.00 – 12.00 ч./ - гр.Плевен, ж.к."Дружба"бл.326

Община Д.Митрополия

На 05.10.2009 г./ 09.00 - 16.00 ч./ - с.Байкал, трафопостове 2, 5 и 6

На 06.10.2009 г./ 08.30 - 16.30 ч./ - с.Биволаре, трафопостове 6, 8 и 1

На 06.10.2009 г./ 08.30 - 16.30 ч./ - с.Божурица, трафопостове 3, 4, 6 и 1

На 06.10.2009 г./ 08.30 - 16.30 ч./ - с.Победа, трафопостове 1 и 3

На 08.10.2009 г./ 08.30 - 16.30 ч./ - гр.Д. Митрополия, трафопостове 18, 31, 14, 20, 2, 29 и 15

Община Д.Дъбник

За периода 05 – 09.10.2009 г./ 08.00 – 16.00 ч./ - с.Петърница, трафопостове 1, 8, 6, 2, 12 и 11

На 06.10.2009 г./ 09.00 - 16.00 ч./ - с.Петърница, трафопост 1

Община Искър

На 07.10.2009 г./09.00 – 16.00 ч./ - гр.Искър, трафопостове 4 и 2

На 09.10.2009 г./09.00 – 16.00 ч./ - гр.Искър, трафопостове 28 и 2

Община Ч.Бряг

За периода 05 – 09.10.2009 г./ 08.00 – 16.00 ч./ - с.Глава

На 05.10.2009 г./ 09.00 – 12.00 ч./ - гр.Ч.Бряг, V-ти кватал, Липченската махала

Община Левски

На 07.10.2009 г./09.00 – 16.00 ч./ - с.Козар Белене (цялото село)

На 07.10.2009 г./09.00 – 16.00 ч./ - гр.Левски, "Пътно управление", фирма "Камък", "Напоителни системи", фирма"Жити" АД

На 08.10.2009 г./09.00 – 16.00 ч./ - гр.Левски, "Винпром", фирма "Нови Ко Норд" ООД, "Силва Маш" ЕООД

Област Ловеч

Община Ловеч

На 05.10.2009 г./ 09.30 – 15.00 ч./ - с.Горно Павликене, трафопост 5 кл.Г

На 05.10.2009 г./ 12.00– 16.00 ч./ - гр.Ловеч, трафопост 212 без захранване стола на училище В.Левски и битови абонати около у-щето

На 05 и 06.10.2009 г./ 09.00 – 16.00 ч./ - гр.Ловеч, трафопост 90 кв.Дръстене, битови абонати; вили Липака ретранслатора на м.Стратеш

На 06.10.2009 г./ 09.30 – 14.30 ч./ - гр.Ловеч, трафопост 8 кв.Гозница

За периода 07 - 09.10.2009 г./ 09.30– 15.30 ч./ - гр.Ловеч, Туристическа жижа, вила Елтос,вила Литекс, ресторант Стратеш

На 09.10.2009 г./ 09.30– 15.00 ч./ - гр.Ловеч, трафопост 88 кл.Г - без захранване част от битови абонати на ул. Тракийска

На 09.10.2009 г./ 09.30 – 15.00 ч./ - с.Горно Павликени, трафопост 1

На 11.10.2009 г./ 09.00 – 16.00 ч./ - гр.Ловеч, ф-ма Никром, КАТ вили Синан тепе, снегоринна база, ф-ма Велур, Стандартизация и метрология

Община Тетевен

На 07.10.2009 г./ 10.00 – 16.00 ч./ - с.Голям Извор, трафопостове 2, 4, 3, 9, 11, 16, 8, 1, 12, 5 и 13

На 08.10.2009 г./ 10.00 – 16.00 ч./ - с.Голям Извор, трафопост 14

На 08.10.2009 г./ 10.00 – 16.00 ч./ - гр.Тетевен, кв.Полатен, трафопостове 8 и 5

На 09.10.2009 г./ 10.00 – 16.00 ч./ - с.Голям Извор, трафопостове 2, 4, 3, 9, 11, 16, 8, 1, 12, 5 и 13

На 09.10.2009 г./ 11.00 – 16.00 ч./ - гр. Троян - в района от ул. Васил Спасов до Санаториума и от ул. Хр.Ботев до река Осъм

Община Луковит

За периода 05 – 09.10.2009 г./ 09.00 – 16.00 ч./ - с.Дерманци - района около Гробищния парк

За периода 05 – 09.10.2009 г./ 09.00 – 16.00 ч./ - с.Бежаново и с.Ъглен

За периода 05 – 09.10.2009 г./ 08.30 – 16.30 ч./ - с.Петревене, с.Карлуково и с.Беленци

На 07.10.2009 г./ 09.00 – 15.00 ч./ - с.Торос и с.Пещерна

Община Ябланица

На 06.10.2009 г./ 10.00 – 16.00 ч./ - гр.Ябланица, трафопостове 11 и 18

На 06.10.2009 г./ 09.00 – 15.00 ч./ - с.Голяма Брестница и ЖП гара - Златна Панега

Община Угърчин

За периода 05 – 09.10.2009 г./ 09.00 – 16.00 ч./ - с.Драгана

Община Етрополе

На 08.10.2009 г./ 10.00 – 16.00 ч./ - с.Оселна, трафопост 1

Община Троян

На 07.10.2009 г./ 09.00 – 12.00 ч./ - гр. Троян: ул. Г. Карцов - от Дъскотина до фирма Витекс; източно на река Осъм от Вторични суровини до парк Капинчо - районите на Ж. п. гара, Автогара, Поделение, Полиция, Кино, Кооперативен пазар, Търговия; района между моста за пазара и Енергото от ул. Васил Левски до река Осъм

На 07.10.2009 г./ 12.00 – 13.00 ч./ - гр.Троян: Червянска лъка, Завод Хемус, завод Нестандартно обурудване, БКС, складове на ХФЗ и МНЗ, Баба Руса водоснабдяване, района на бившата ф-ма Родопа, ХАЛА ЕС ООД, Винпром, Рикостил ЕООД, Бетонов възел и цеха на Елма Тончо Стаевски

На 08.10.2009 г./ 09.00 – 12.00 ч./ - гр. Троян: ул. Г. Карцов - от старата полиция до Дъскотина; ул. Хр. Ботев - от сладкарница Стадион до ул. Г. Карцов; мах. Расташка; улици Пряспа, Вежен, Изкуство, Букова, Дъскотина, Криволак, Стенето, Мир, Дим. Гемеджийски, Кокиче

На 09.10.2009 г./ 09.00 – 11.00 ч./ - гр. Троян: централна градска част - района около Община Троян и ДСК; ул. Хр.Ботев - от паркинга на Общината до ул. Ст.планина; ул. Л.Каравелов и ул. В.Левски - от площада до ул. д-р Спас Бояджиев включително; района около ресторант Джино и Вила Ванна

На 09.10.2009 г./ 11.00 – 16.00 ч./ - гр. Троян - в района от ул. Васил Спасов до Санаториума и от ул. Хр.Ботев до река Осъм

Община Априлци

На 06.10.2009 г./ 09.00 – 16.00 ч./ - гр. Априлци - м. Боевци

На 06.10.2009 г./ 09.00 – 09.30;13.30 - 14.00 ч./ - Цялата Община Априлци

Област Враца

Община Враца

На 05.10.2009г. /09.00-12.00 ч./ - гр. Враца - ул."Кръстьо Пишурка", ул."Авлига" и Дом "Асен Златаров"

На 06.10.2009г. /09.00-12.00 ч./ - гр. Враца - част от ул."Леонова"

На 06.10.2009г. /13.00-17.00 ч./ - гр. Враца - ул."Кръстьо Пишурка", ул."Авлига" и Дом "Асен Златаров"

На 06.10.2009г. /13.00-17.00 ч./ - гр.Враца - ул."Топилки" и част от ул."Три уши"

На 07.10.2009г. /09.00-12.00 ч./ - гр. Враца - ул."Кръстьо Пишурка", ул."Авлига" и Дом "Асен Златаров"

На 07.10.2009г. /09.00-10.00 ч./ - гр. Враца - КТП-Конна База, КТП-Алика, МТП-Леденика, ТП-Горна Лифтова, ТП-ОНС, ТП-Врачански Балкан, ТП-База поща, ТП-Вилхем пик, База АЕЦ, Мандра Зоров, Помпена ВИК Мина медна

На 07.10.2009г. /10.00-15.00 ч./ - с.Паволче, с.Челопек

На 08.10.2009г. /13.00-17.00 ч./ - гр. Враца - ул."Кръстьо Пишурка", ул."Авлига" и Дом "Асен Златаров"

На 09.10.2009г. /09.00-10.00 ч./ - гр. Враца - КТП-Конна База, КТП-Алика, МТП-Леденика, ТП-Горна Лифтова, ТП-ОНС, ТП-Врачански Балкан, ТП-База поща, ТП-Вилхем пик, База АЕЦ, Мандра Зоров, Помпена ВИК Мина медна

На 09.10.2009г. /09.00-12.00 ч./ - гр. Враца - ул. "Вестител" и част от ул."Йолковица"

Община Мездра

На 07.10.2009г. /10.00-15.00 ч./ - гр. Мездра - ТП-ДАП , ТП Лещака, ТП-Консервна, с.Моравица - ПК Труд, Училище, ф-ма Околчица, ЕТ НИКИ, ф-ма Централ Комерс, ф.Цимис, ф.Интер сат, ОДЗ, Пътстройинженеринг, Помпена ВИК, Помпена Евродринкс , БДЖ Гара Руска Бяла, КВ.Лещака гр.Мездра , Мездра автотранспорт 2003, ЕТ Славков 90

На 08.10.2009г. /10.00-15.00 ч./ - гр. Мездра - МТП Каменоделна, с.Руска Бяла, с.Крапец, с.Върбешница, МТП-Дионисус, с.Боденец МНН от ТП2, с.Крапец- ф.Елмаз, с.Руска бяла, Земеделска кооперация, с.Върбешница, Кариера Монолит Монтана, Кариера Булнед, Кариера Донисиомарбле България, Диема 2004, Хави ООД, ЕТ Христо Василев, ВИК, ПК Труд

На 09.10.2009г. /10.00-15.00 ч./ - с.Люти дол махала Селото и Мала Река , ЕТ Гаров

Община Роман

За периода 05-06.10.2009г. /10.00-15.00/ - гр. Роман - ул.Христо Ботев началото, Детски дом

Община Козлодуй

На 10.10.2009г. /09.00-15.00 ч./ - гр. Козлодуй и обекти на площадката на АЕЦ Козлодуй захранвани от ЧЕЗ

Община Оряхово

На 07.10.2009г. /09.00-12.00 ч./ - гр.Оряхово - ул.Смирненски, Вапцаров, С.Румянцев, Арх. Цолов, блок 10,10А,11,12,13 , Пожарна , Газостанция, БКС

На 08.10.2009г. /09.00-12.00 ч./ - гр.Оряхово - ул.Смирненски, Вапцаров, С.Румянцев, 6ти Септември, Страхил Войвода, 9ти Ноември, блок Здравец, Космос, Люляк,2,3,4,5,6, магазин Братя Василеви , Общински Съд, Горско стопанство , ОДЗ Мир, училище П.Спасич, П.Берон

На 09.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - с. Лесковец, Галово, Остров, Горни Вадин, Долни Вадин

Община Бяла Слатина

На 05.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - с. Попица, с.Бъркачево, с. Габаре, с.Враняк, с.Върбица, с.Соколаре

На 06.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - с.Галиче

На 09.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - с.Габаре, с.Върбица

Община Борован

На 07.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - с. Малорад

На 08.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - с. Борован - ТП №17,19,15,2,12,1,9,11,5,1613,18

Община Хайредин

На 07.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - с.Рогозен, с.Бързина, с.Ботево

Област Видин

Община Видин

На 05.10.2009 г. /09.00 – 16.00 ч./ -с.Буковец

На 07.10.2009 г. /09.00 – 16.00 ч./ - с.Сланотрън ТП 3 извод 2

На 08.10.2009 г. /09.00 – 16.00 ч./ - с.Ботево,с.Симеоново

Община Кула

На 05.10.2009 г. /10.00 – 15.00 ч/-гр.Кула(ТП-5,кл А)

На 06.10.2009г. /09.00 – 09.30 ч и 15.30-16.00 ч./ - с.Коста Перчово

За периода 05.10.2009г.-09.10.2009г./09.00-15.30ч./-с.Старопатица

Община Ново село

За периода 05.10.2009г.-09.10.2009г./09.00-15.30ч./-с.Връв

Община Димово

На 08.10.2009г./09.00-16.00ч./-с.Арчар,с.Държаница,с.М.Дреновец,с.Владиченци

На 08.10.2009 г. /09.30 – 16.00 ч./ с.Шипот,с.Лагошевци,с.Извор.

За периода 05.10.2009г.-09.10.2009г. /09.00 - 15.30ч./-с.Държаница

На 07.10.2009 г. /09.30 – 15.30 ч./ с.Воднянци-ТП-2,МТП-ЖП,с.Ярловица,с.Септемвриици,

Помпена станция”Пчелина с.Добри дол.

Община Грамада

На 06.10.2009г./09.00-16.00ч./-с.Бранковци

Област Монтана

Община Монтана

На 05.10.2009 г./09.00 -16.00 ч. /- гр.Монтана ул.Янтра, ул.Батенберг, ул.Марица

На 06.10.2009 г. /09.00 -16.00 ч. /- гр.Монтана ул.Трети март

На 07.10.2009г. /09.00 -16.00 ч. /- гр.Монтана ул.Парта, ул.Кл.Охридски, ул.Г.Данчов

На 08.10.2009г. /09.00 -16.00 ч../- гр.Монтана ул.6-ти Септември , ул.Еделвайс , ул.Сливница

На 09.10.2009г. /09.00 -16.00 ч../- гр.Монтана ул.Извора

На 05-09.10.2009г. /09.00 -16.00 ч../- с.Славотин ТП 3

Община Георги Дамяново

На 08.10.2009г. /09.00 -16.00 ч../- с.Видлица , с.Чемиш , с.Каменна Рикса

Община Чипровци

На 05.10.2009 г./09.00 -16.00 ч. /- гр.Чипровци , с.Мартиново

На 06.10.2009 г. /09.00 -16.00 ч. /-с.Митровци , с.Горна Лука , с.Превала

Община Лом

На 05.10.2009 г./9.00-12.00 ч./ гр.Лом от ул.Славянска №82 до №126 (Блока Вх.А,Б,В)

На 05.10.2009 г./10.00 -11.00 ч./ гр.Лом ул.Гоце Делчев – цялата , ул.Тимок от №2 до №10 , ул.Пирот от №31 до №37, ул. цар Петър от №31 до №43

На 05.10.2009 г./12.00-13.30 ч./ гр.Лом ул.Полковник Илиев-цялата , ул.Марин Дринов- цялата, ул. Митко Палаузов - цялата,ул. Драгоман от №30 до №56

Община Вълчедръм

На 06.10.2009 г./8.30-16.00 ч./ - с. Септемврийци; с. Бъзовец

На 08.10.2009 г./8.30-16.00 ч./ - с. Мокреш

На 08.10.2009 г./8.30-16.00 ч./ - гр. Вълчедръм - Южната част, Първо основно училище "Васил Левски"

На 09.10.2009 г./8.30-16.00 ч./ - гр. Вълчедръм - Централна част; Банка ДСК и квартала около нея ; Община Вълчедръм; Социален дом и квартала около него; Бензиностанция и квартала около нея; Бетонов възел и квартала около него.

Община Вършец

На 05.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - гр.Вършец. – ул. ”Хан Омуртаг”, ул.”Д. Станчев”, ул.”Ст. Караджа”, ул.”Ботуня”, ул.”Ст. Стамболов”, ул.”Г. Бенковски”, ул.”Шипка”, ул.”Борова гора” и ул.”Васил Левски”

На 06.10.2009г. /09.00-16.00 ч./ - гр.Вършец. – ул. ”В. Априлов”, ул.”Раковска”, ул.”Вапцаров”, част от ул.”Ботуня”, част от ул.”Ст. Стамболов”, ул.”Ч. камък”, ул.”3-ти март”, ул.”Хисаря” част от ул.”Васил Левски”, ул.”Първа”, ул.”Втора”, ул”П. Евтимий”, ул.”Страхил войвода” ул.”Антим – І”, кв.”Изток” и м.”Милкина ливада”

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на Западна България или на сайт: www.cez-rp.bg.

Източник:
ЧЕЗ България

Дир ID: 
Парола: Забравена парола
  Нов потребител

0.1384